Hans Wigert färglitografi
2012-08-06
142210
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WIGERT, Hans (född 1932): Moonwalk, signerad Hans Wigert, färglitografi, 73x55 cm