Oscar Reutersvärd färglitografier
2012-08-06
142206
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002) (3): Omöjliga figurer, signerade och numrerade Oscar Reuterswärd 1/200, 2/200 resp 3/200, färglitografier, 47x26 till 74x56 cm