Philip von Schantz färglitografi
2012-08-06
142198
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Rostiga hinkar, färglitografi, signerad och daterad 92, 75/100, 47x52 cm