Virginia Larsson akvarell
2012-08-06
142193
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARSSON, Virginia (1844-1893): "Innthal", signerad Virg Larsson, akvarell, 23x14 cm