Lennart Rodhe färglitografi
2012-08-06
142192
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, 4/75, färglitografi, 30x36 cm