Lage Lindell litografier
2012-08-03
142191
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-80): (2st) Komposition resp figurer och text, signerade L. Lindell, litografier, 23x25 cm vardera