Göran Brunius oljemålning
2012-08-06
142185
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Träden" signerad a tergo Göran Brunius, olja på pannå, 14x23 cm