Georges Laporte oljemålning
2012-08-06
142177
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LAPORTE, Georges (Frankrike, 1926-2000): Kustvy, signerad G. Laporte, olja på duk, 16x22 cm