Wassily Kandinsky färglitografi
Valmis
2012-08-03
142161
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
KANDINSKY, Wassily (1866-1944): Komposition, signerad i trycket, numrerad 80/300, 33x21 cm