Roland Svensson färglitografi
2012-08-03
142108
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsvinter, signerad Roland S, 108/250, färglitografi,23x36 cm