Oscar Bergman akvarell
2012-08-02
142035
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Sjölandskap, signerad Oscar Bergman, akvarell, 7x5 cm