Robert Högfeldt akvarell
2012-08-01
142031
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1984): "1959", signerad R Högfeldt, akvarell, 23,5x30,5 cm