Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÖGFELDT, Robert (1894-1984): "1959", signerad R Högfeldt, akvarell, 23,5x30,5 cm
142031
2012-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här