Skålfat stekfat Kina
2012-08-01
141992
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SKÅLFAT, STEKFAT, TALLRIKAR, 1+2, porslin, Kina, bl a Qianlong Wanli, stekfatets längd 36 cm
Sprickor, lagning, nagg