Marcel Mouly färglitografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MOULY, Marcel (Frankrike, född 1918): Nature morte, färglitografi, signerad M Mouly, 30x39 cm
Kuntoraportti
141986
Päivämäärä:
2012-08-01