Anders Wallin blandteknik
2012-07-31
141976
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WALLIN, Anders (född 1953): Komposition, signerad och daterad A. Wallin 2002, blandteknik på papper, 20x26 cm