Axel Lind oljemålning
2012-07-31
141973
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LIND, Axel (född 1907): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 46,5x38,5 cm