Chiffonjé 1800-talets slut
2012-07-31
141949
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-talets slut, fanérad med valnöt, höjd 152, 107x53 cm
Smärre ytskador, sprickor, Nyckel tillhörande nedre lådor medföljer, övre låda saknar nyckel samt låst, klaff öppen saknar tillhörande nyckel