Takarmatur med färgade glaskupor
2012-07-31
141943
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1920/30-tal, 5-armad, höjd 45 cm
bruksslitage