Tallrikar Kina
2012-07-31
141911
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, dekor i famille rose, diameter ca 22,5 cm
Gammal lagning, nagg, hårsprickor