Tvätterska oljemålning
2012-07-27
141900
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): efter Chardin, Tvätterska, otydligt signerad, olja på pannå, 27,5x20 cm
Ytskador