Oljemålning jaktscen
2012-07-27
141889
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Jaktscen i Tyrolen, olja på duk, 75x59 cm
Dukskador