Peter Dahl litografi
2012-07-30
141885
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Par i blått och rött, signerad o daterad Peter Dahl -77, litografi, 56x42 cm