Figurin Meissen
2012-07-26
141749
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FIGURIN, porslin, Meissen, 1900-tal, föreställande fågel, höjd 15,5 cm
Nagg