K G Nilson färglitografi
2012-07-25
141698
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILSON K.G. (född 1942): "Språket", signerad KG Nilson 1975, 23/160, färglitografi, 38x57 cm