Birgit Broms färglitografi
2012-07-25
141697
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BROMS, Birgit (1924-2008): Skridskoåkare, signerad B Broms, 9/40, färglitografi, 46x61 cm