Oljemålning landskap
2012-07-25
141681
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap, monogramsignerad och daterad-84, olja på pannå, 27x19 cm