Richard Ryan färglitografi
2012-07-25
141666
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RYAN, Richard (född 1974): Dollar bills, signerad Ryan, färglitografi, 50x35 cm