Philip von Schantz litografier
2012-07-24
141634
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): (2) Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått vardera 45x54 cm, oramade