Bengt Fransson oljemålning
2012-07-20
141573
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Skagenmotiv", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 59x72 cm