Klaffbord 1800-tal mahogny
2012-07-24
141564
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KLAFFBORD, Karl Johan-stil, mahogny, 1800-tal, förgyllda lejontassar, höjd 78, 135x73 cm
en klaff något skev