Cornelis Corneille färglitografi
2012-07-20
141562
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland 1922-2010): Kvinna med fågel, signerad Corneille 32/250, färglitografi, 60x50 cm