Oljemålning Madonna
2012-07-20
141534
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Madonna med jesusbarnet, daterad på baksidan 1933(?), olja på duk, 106x81 cm