Ron Lior mapp serigrafier
2012-07-18
141399
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RON, Lior (född 1971): Mapp: "Lior 6", signerade Lior, numrerade (olika nr), 250 ex., serigrafier i mapp, 55x85 resp 85x55 cm, bladens namn "Lambretta", "Amarula", "Moonlight", "Pavlova", "Ocean Motion", "Bedtimestories"
Smärre kantveck