Pelle Swedlund oljemålning
2012-07-18
141360
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SWEDLUND, Pelle (1865-1947): Solnedgång över landskap, signerad PS, olja på duk, 35x49 cm