Theodor Jensen olja
2012-07-18
141356
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JENSEN, Theodor (England 1800-tal): Skördeflicka,
signerad T. Jensen, olja på duk, 82 x 64 cm, dubblerad