Anshelm Dahl oljemålning
2012-07-16
141216
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Höstlandskap med vattendrag och stuga, signerad Anhelm Dahl, olja på duk, 59x94 cm