Oljemålning vinterbild
2012-07-16
141189
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFERAD KONSTNÄR, 1800-tal, vinterbild med skridskoåkare, signerad Öfverberg?, 35,5x49 cm
Krackelyrer