Peter Dahl litografi
2012-07-13
141142
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x59 cm