Vid brunnen oljemålning
2012-07-12
141039
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Vid brunnen, olja på duk, 36x45 cm
Dubblerad, skador