Rokokostolar
2012-07-10
140861
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 2 st, snarlika, rokoko, bonade
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
Skador, lagningar, kompletteringar