Stekhuv sannolikt England 1800-tal
2012-07-10
140773
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STEKHUV, sannolikt England 1800-tal, nysilver, graverat vapen på ena sidan, höjd 26, 36x48 cm
Slitage