Resekoffert
2012-07-09
140771
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RESEKOFFERT, med skinndetaljer, monogrammärkt FR, höjd 78, 107x69 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
Skador