Landskapsmotiv oljemålning
2012-07-10
140762
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900):"Sonniger Tag in d Heide", otydligt signerad, olja på duk, 63x92 cm