Golvlampa Svenskt Tenn modell 1842
2012-07-10
140749
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GOLVLAMPA, Josef Frank för Svenskt Tenn, modellnr 1842, mässing, höjd inställningsbar
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem
Smärre slitage