Ljusstakar 1 par porslin 1900-tal
2012-07-10
140730
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, målad dekor, delvis förgyllda, höjd 27 cm
Smärre slitage