Målning 1900-tal
2012-07-06
140725
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Sittande modell, olja på duk, 65x74 cm
dukhål