Målning 1900-tal
2012-07-06
140717
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Sydländskt landskap, signerad, olja på pannå, 39x29 cm
O