Klubbat för:
2 800 SEK
1 000 SEK
OLJEMÅLNING (1800-tal): Räv vid strand, kopia efter Johan von Holst, signerad H Holmberg 1883, olja på duk, 54x45 cm
duklagning
140716
2012-07-06