Lars Matson oljemålning
2012-07-09
140706
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATSON, Lars (1933-94): Komposition med figur, signerad och daterad Lars Matson-65, olja på pannå, 76x60 cm