Esaias Thorén färgkrita
2012-07-09
140704
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): "Man och kvinna", signerad och daterad Esaias Thorén 1950, färgkrita, 38x45 cm